ABA Liga

Čančar i Rebić odveli Megu do uvjerljive pobjede!

U prvom susretu trećeg kola ABA Lige ekipa Mega Bemaxa je u dvorani Pinki u Sremskoj Mitrovici razbila Mornar (91:70).

Megu su do pobjede odveli Vlatko Čančar (20 poena,6 skokova,4 asistencije i 2 ukradene lopte) i Nikola Rebić (19 poena,9 asistencija,3 skoka i 3 trojke),18 poena,4 skoka,4 asistencije i 3 blokade nanizao je Goga Bitadze,14 poena,7 skokova i 5 asistencija imao je Dylan Ennis, 9 poena i 9 skokova dodao je Aleksandar Lazić.

Goste su predvodili Nemanja Vranješ (16 poena i 9 skokova) I Uroš Luković (14 poena,7 skokova i 3 blokade),poen manje uz 3 skoka dodao je Strahinja Mićović.

(Game flow)

Mega je bolje otvorila susret i na krilima Bitadzea (6 poena) i Čančara  (5 poena) brzo povela dvocifrenom razlikom (16:4).Nakon minute odmora Mihaila Pavičevića niska petorka Mornara sa tri beka vraća nadu gostima koji na prvu pauzu odlaze sa prihvatljivih -7 (19:12).

Mornar nešto bolje otvara drugi period i vezanim poenima Lukovića nakon ofanzivnih skokova dolazi na 3 posjeda zaostatka (29:23).Do kraja poluvremena Rebić i Čančar pomažu Megi da održi prednost (41:32).

Uvodni dio treće četvrtine pripada Megi koja na krilima raspoloženog Lazića i sve boljeg Ennisa odlazi na velikih +15 (56:41).Do kraja četvrtine gosti koriste nešto slabiju igru mege i na posljednju pauzu odlaze sa prihvatljivih -11 (62:51).

Početak posljednjeg perioda je obilježila ujednačena igra rivala (70:59).Do kraja susreta Mega ponovno ubrzava i na krilima Čančara i Rebića dolazi do rutinske pobjede (91:70)

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava / Izmijeni )

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava / Izmijeni )