Premijer liga

Gray i Ivanov se na vrijeme probudili i pomogli Božiču u obrani Višnjika!

U prvom susretu polufinalne serije  “Premijer Lige” Zadar  je u dobro popunjenoj u Dvorani Krešimira Ćosića pobijedio ekipu Cibone (89:78).

Tim Aramisa Naglića je dobre tri četvrtine bio spreman za domaći poraz, da bi u posljednjoj četvrtini serijom 19:3 stigao do dvocifrene prednosti (86:73) koju su bez ikakvih problem održali do kraja susreta (89:78).

Najefikasniji u pobjedničkim redovima sa 25 poena,14 skokova i 3 asistencije bio je Luka Božić, 15 poena,3 asistencije i 3 ukradene lopte imao je Steven Gray,14 poena,10 skokova,3 asistencije i 2 ukradene lopte nanizao je Ive Ivanov,  po 11 poena postigli su Kristijan Krajina (3 skoka) i Domagoj Vuković,poen manje  uz 5 asistencija,4 skoka i 3 ukradene lopte dodao je Lovre Bašić.

Goste je sa 31 poenom,7 skokova i 3 blokade predvodio Luka Žorić, 10 poena,6 skokova i 3 ukradene lopte dodao je Marko Tomas.