ACB Liga

Barcelona izborila četvrtu utakmicu!

U trećoj utakmici polufinalne serije Play Offa ENDESA Lige Barcelona je u Palau Blaugrani pobijedila Baskoniju (69:65).

Blaugrana je do pobjede sa 15 poena,7 skokova i 3 blokade odveo Ante Tomić,10 poena,5 skokova,5 asistencija i 3 ukradene lopte nnaizao je Adam Hanga,poen manje uz 6 skokova dodao je Victor Claver.

Goste je sa 11 poena,5 skokova,3 asistencije i 3 ukradene lopte predvodio Toko Shengelia,po 10 poena postigli su Vincent Poirier (12 skokova),Matt Janning i Rodrigue Beaubois, 2 poena manje uz 7 asistencija i 3 skoka dodao je Marcelinho Huertas.

(Game flow)

U prvom poluvremenu je Baskonia bila bolji tim. Izabranici Pedra Martineza su bili aktivniji na obje strane terena i svojom igrom su zaslužili prednost veću od 2 poena razlike (31:33).

U drugom poluvremenu oba tima igraju loše, ali više koncentracije u završnici imaju domaćini koji nekako dolaze do prve pobjede u seriji (67:65).