2. ABA Liga

Mauro Veljačić i Mateo Kedžo vodili Žute do slavlja na Dorčolu!

U susretu 2.kola Druge ABA Lige Split je kao gost u dvorani Ranko Žeravica pobijedio ekipu Dynamica (72:78)..

Najefikasniji u pobjedničkim redovima sa 15 poena bili su Mateo Kedžo (6 skokova i 3 asistencije) i Mauro Veljačić ( 4 skoka i 4 asistencije), 14 poena,5 skokova i 5 asistencija nanizao je Jamel Morris, 2 poena manje uz 6 skokova dodao je Tomislav Gabrić.

Domaćine je sa 14 poena,7 skokova i 2 asistencije predvodio Danilo Ostojić, 12 poena iz 13 šuteva ubacio je Andreja Stevanović, poen manje iz 12 šuteva dodao je Dušan Kutlešić.

(Game flow)

Domaćini su dobro otvorili susret i poveli 13:7, ali gosti na krilima Veljačića i Kovačevića okrenuli rezultat i na prvu pauzu otišli sa tri poena  viška (14:17).

Drugi period donio nam je manje turbulencija i solidnu predstavu Žutih koji su na poluvrijeme otišli sa 5 poena viška (34:39).

U nastavku susreta  gosti su sve držali pod kontrolom i stigli do velikog slavlja 72:77().