Francuska

Fenomenalni Ukić odveo Paris do nove pobjede!

U posljednjem duelu 6.kola francuske PROA Lige Paris Levallois je kao gost u samom finišu slomio otpor ekipe Bourga (78:80).

Gosti su kontrolu utakmice preuzeli u posljednjoj četvrtini serijom 11:3 preuzeli vodstvo koje nisu ispuštali do kraja susreta.

Goste je do pete pobjede vodio prekaljeni veteran Roko-Leni Ukić koji je za 30 minuta ubacio 19 poena uz 7 asistencija, 16 poena i 2 blokade upisao je bivši član kragujevačkog Radničkog Mouphtaou Yarou, 11 poena,6 skokova i 3 trojke dodao je Jaron Johnson.

Domaćine je sa 21 poenom i 3 asistencije bio je LaMonte Ulmer, 17 poena,6 skokova i 3 asistencije nanizao je Zachery Peacock, 12 i 10  skokova upisao je Yossou Ndoye, poen manje uz 7 asistencije dodao je Zack Wright.

Foto i video: LNB.com