2. ABA Liga

Još jedan bizaran poraz Zrinjskog!

U ejdnom od uvodnih duela 7.kola Druge ABA Lige Primorska je kao gost u Mostaru pobijedila ekipu Zrinjskog (63:66).

U utakmici u kojoj su ekipe kombinirano odigrale dvije dobre četvrtine pokazale su se ponovno stare boljke “Plemića”, a to su nedostatak playmaakera i izostanak bilo kkave timske igre, pa su uz već standardnu rutinu preskajanja Smajalgića suigrači isto učinili Borisu Bakiću koji nakon sjajne prve četvrtine praktički više nije vidio loptu. To su gosti na kraju iskoristili i unatoč ne baš sjajnoj igri upisali novu pobjedu koja im je očuvala maksimalan skor.

Prvo ime susreta sa 17 poena,3 skoka i 3 asistencije bio je Lance Harris, koji je dobru podršku imao u Čakarunu i Jagodiću-Kuridži koji su kombinirali 29 poena i 12 skokova,dok je 8 poena dodao Alen Hodžić.

Kod domaćina je najefikasniji,, ali ne i najbolji bio Ramljak sa 18 poena,  12 poena postigao je Boris Bakić, 8 je dodao Smajlagić.