Premijer liga

Korać i Primorac koketirali sa double-double učinkom u razbijanju Cedevite II!

U jednom od uvodnih duela 9.kola HT Premijer Lige debitant Bosco je u Trnskom razbijanjem aktualnog lidera Cedevite II (73:53) stigao do povijesnog prvijenca.

Posljednjeplasirana ekipa prvenstva je davala maksimum na terenu od samog starta i do poluvremena svela goste na svega 28 poena iz isto toliko šuteva (38:28), da bi u prvih 5 minuta serijom potvrdila dobar posao iz prvog poluvremena i serijom 14:4 prelomila utakmicu.

Najefikasniji u pobjedničkim redovima bili su Stipe Tešija (18 poena,5 skokova,3 asistencije i 3 ukradene lopte) i David Chavlovich (17 poena i 3 ukradene lopte), 15 poena,9 skokova,3 ukradene lopte i 2 blokade nanizao je Mladen Primorac, 12 poena i 8 asistencija dodao je Nikola Korać.

Za Cedevitin drugi tim su igrali Bošnjak,Vitali,Perković,Jordano i Bajo, ali kao da nisu.