NBA

Kuzma, Beasley i Hart obilježili uvjerljivo slavlje Lakersa (Video)!

Los Angeles Lakersi su treći vezani trijumf ostvarili u Staples Centeru protiv Phoenix Sunsa (120:96).

Pobjednike su predvodili Kyle Kuzma (23 poena,8 skokova,3 asistencije i 3 trojke) i LeBron James (22 poena,8 skokova i 8 asistencija), 15 poena i 6 skokova imao je Brandon Ingram, po 14 poena postigli su JaVale McGee (8 skokova) i Michael Beasley (13 minuta,6/8 fg), prvi dvocifreni učinak u karijeri (10 poena)   upisao je Moe Wagner, potajni x-faktor sa +32 za 18 minuta bio je Josh Hart.

Kod gostiju jedino gore od poraza je to da se ponovno ozljedio Devin Booker koji zbog problema sa zadnjom ložom krajem prvog poluvremena izašao sa terena.

(Game flow)

Lakersi su očajno otvorili susret i dopustili dosta lakih poena Sunsima koji su rano poveli dvocifrenom razlikom (4:16), Do kraja četvrtine Hart I Chandler donekle korigiraju obranu domaćina koji su mogli biti zadovoljni sa samo 10 poena minusa (21:31).

Tim Lukea Waltona do ulaska Jamesa pokreću Hart, Ingram i Beasley i u čas posla je samo –1 (35:36).  Do kraja poluvremena domaći tim ulazi u dobar ritam i bez problema stvaraju ogromnih +15 poena razlike (61:46).

Domaćini rutinskom igrom  u trećoj četvrtini osiguravaju novu pobjedu!