ABA Liga

Plavi razbili Igokeu, zablistao Petar Popović!

U posljednjem duelu 14.kola ABA Lige Budućnost je u Morači prekinula niz poraza i sjajnim drugim poluvremenom došla do uvjerljive pobjede protiv Igokee (96:70).

Plavi su nakon defanzivno očajnog prvog poluvremena u drugom odigrali sjajno, naročito u trećoj četvrtini koju su riješili u svoju korist sa 24:12 i pri tome goste ostavili na svega 2 ubačaja iz igre.

Jasmina Repešu je do prve pobjede na užarenoj klupi vodili domaći igrači Petar Popović (14 poena i 4 trojke) i Suad Šehović (13 poena,5 skokova i 3 trojke), po 12 poena postigli su Danilo Nikolić (5 skokova) i Goga Bitadze (3 skoka i 3 ukradene lopte), 11 poena i 6 asistencija dodao je Norris Cole.

Goste su sa 17 poena predvodili Tomislav Zubčić (4 trojke i 2 ukradene lopte) i Danilo Anđušić. 14 poena,3 skoka,3 asistencije i  3 ukradene lopte dodao je Oliver Lafayette.