Euroliga

Facu pokazao put Randolphu. Crveni bez šansi u Madridu!

U derbiju današnjeg programa 18.kola Eurolige Real Madrid je u svojoj Palači Sportova pobijedio Olympiacos (94:79) i na taj način se osvetio Crvenima za tijesan poraz u Pireju.

Kraljevi su prvu ozbiljniju prednost stekli krajem prvog poluvremena i do sredine četvrte četvrtine su gosti bili “unutra”, ali posljednju riječ je imao Anthony Randolph i tu je priči bio kraj.

Aktualne europske šampione je do pobjede vodio upravo slovenski internacionalac (16 poena,8 skokova i 3 ukradene lopte), kojeg su sa 13 poena pratili Gustavo Ayon (6 skokova i 3 asistencije) i Facu Campazzo (5/6 fg, 5 asistencija i 3 trojke), 2 poena manje uz 5 asistencija i 3 trojke dodao je Jeff Taylor.

Goste su predvodili Zach LeDay (15 poena i 8 skokova) i Nigel Williams-Goss (13 poena i 5 asistencije), po poen manje dodali su Vassilis Spanoulis ( 11 asistencija) i Georgios Bogris (3 asistencije i 2 ukradene lopte).