ABA Liga

Domen Lorbek pokrenuo Olimpiju, Mega stala u zadnjoj četvrtini!

U duelu 15.kola ABA Lige Petrol Olimpija je nakon preokreta pobijedila ekipu Mega Bemaxa (91:78)

Mega je dominirala prvim poluvremenom i u ranoj fazi druge četvrtine povela 14 razlike, ali do velikog odmora domaćini unatoč ne baš sjajnoj gri smanjuju na -8. Zmajčeki u trećoj četvrtini preko Lorbeka uspjevaju poravnati na 62:62. Posljednja četvrtina donosi nam pad Mege što koriste domaćini koji preko Lorbeka i Simonovića dolaze do važne pobjede.

Tim Saše Nikitovića je do važne pobjede vodio upravo povratnik Domen Lorbek (23 poena i 3 trojke), po 13 poena dodali su Jan Špan (4 skoka i 4 asistencije) i Miha Lapornik.

Goste je sa 19 poena i 9 skokova predvodio Zoran Nikolić, 2 poena manje uz 5 asistencija dodao je Edin Atić.