NBA

Indiana bez grama šanse u “festivalu cigli” u Bostonu (Video)!

Play-Off Istočne Konferencije započeo je iznenađujućim gostujućim pobjedama Brooklyna i Orlanda, ali sudbinu Philadelphije i Toronta nije doživio Boston koji je bez ikakve šanse ostavio Indiana Pacerse (84:74).

Gosti su pred kraja prvog poluvremena poveli 36:45, da bi u narednih 15 minuta serijom 32-8 stvorili nedostižnih +15 (68:53).

Tim Brada Stevensa su do rutinske pobjede sa 20 poena vodili Kyrie Irving (7 asistencija, 5 skokova i 2 ukradene lopte) i Marcus Morris (7 skokova i 3 trojke), 15 poena, 3 skoka, 3 trojke i 2 ukradene lopte nanizao je Jayson Tatum, po 10 poena dodali su Al Horford (11 skokova, 5 asistencija i 2 ukradene lopte) i Gordon Hayward (7 skokova, 4 asistencije i 2 ukradene lopte).

Kod gostiju je sa 14 poena prednjačio Cory Joseph, 2 poena manje iz 11 šuteva dodao je Bojan Bogdanović.